Ortopedia i rehabilitacja
Zdrowy wzrok i okulistyka

Tkanka płodowa Fallout cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Istotnie, Papieska Akademia Watykańska dla Życia, argumentując o prawie do odmowy stosowania szczepionek pediatrycznych pochodzących z tkanki płodowej i wzywając do opracowania szczepionek za pomocą innych środków, zakończyła się w 2005 r., Że obowiązek ochrony dzieci przed chorobą uzasadnia ich stosowanie obecnych szczepionek. O ile ostatnie zagrożenie dla podstawowych badań biomedycznych wyrosło z długotrwałych wysiłków przeciwników aborcji w celu pozbycia się ogromnej większości usług Planned Parenthood, takich jak doradztwo antykoncepcyjne i przepisywanie leków, ironia polega na tym, że ograniczenie dostępu do antykoncepcji jest najpewniejszym sposobem zwiększyć liczbę aborcji – niespójne lub nieprawidłowe korzystanie z kont antykoncepcyjnych w przypadku prawie połowy niezamierzonych ciąż w każdym roku, a połowa z nich kończy się aborcją.5
Wykorzystując nieznajomość opinii publicznej w historii i realiach badań nad tkankami płodu jako tylnymi drzwiami do atakowania Planned Parenthood, przeciwnicy aborcji dodali miliony ludzi do obrażeń zadawanych przez wojny aborcyjne. Atak ten stanowi zdradę ludzi, których życie można uratować dzięki badaniom i pogwałceniu najbardziej podstawowego obowiązku medycyny i polityki zdrowotnej, obowiązku opieki.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 12 sierpnia 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Prawa i Katedry Historii Medycznej i Bioetyki, Szkoły Medycyny i Zdrowia Publicznego, University of Wisconsin, Madison.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Raport komitetu doradczego dla dyrektora, krajowe instytuty zdrowia: badania na ludzkich przeszczepach płodu. Bethesda, MD: National Institutes of Health, grudzień 1988 (https://repository.library.georgetown.edu/bitstream/handle/10822/559348/fetal_tissue_report.pdf.sequence=1&isAllowed=yR).

2. Childress JF. Rozważania w panelu badań transplantacji tkanek ludzkiego płodu. W: Hanna KE, wyd. Polityka biomedyczna. Washington, DC: National Academies Press, 1991: 215-48 (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK234204).

3. Innowacyjne podejście do leczenia choroby Parkinsona. Cambridge, Wielka Brytania: TRANSEURO (http://www.transeuro.org.uk/pages/publications.html).

4. Miller ME. Seks, prawa i wideo-taśmy: jak Planned Parenthood stało się trwałym celem GOP. Washington Post. 3 sierpnia 2015 r. (Http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/08/03/sex-laws-and-video-tape-how-planned-parenthood-became-an-enduring -getar of-the-the-the-gop).

5. Sonfield A, Hasstedt K, Benson Gold R. Posuwanie naprzód: planowanie rodziny w dobie reformy zdrowotnej. Nowy Jork: Guttmacher Institute, 2014 (https://www.guttmacher.org/pubs/family-planning-and-health-reform.pdf).

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (11)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (84)
[podobne: moczówka prosta u psa, leczenie z nałogu krzyżówka, freddie grey ]

Tags: , ,

No Responses to “Tkanka płodowa Fallout cd”

 1. Patryk Says:

  Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego

 2. Luiza Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: boli ząb[...]

 3. Barbara Says:

  A ja dostałam zapalenia oskrzeli z powodu przebywania z osobami palącymi.

 4. Dorota Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: uzależnienia[...]

 5. Kamila Says:

  refundowane przez NFZ

Powiązane tematy z artykułem: freddie grey leczenie z nałogu krzyżówka moczówka prosta u psa