Uncategorized

Leap of Faith – nowy system płatności dla lekarzy Medicare cd

Ale kiedy zaczął generować obniżki opłat, jego techniczna okleina i polityczna izolacja szybko się ścierały. Grupy lekarzy energicznie lobbowały Kongres, aby obalić cięcia, które, jak argumentowali, wpłynęłoby na ograniczenie dostępu do opieki dla osób korzystających z systemu Medicare. Kongres uznał, że błagania nie można oprzeć5 Nowy system płatności Medicare jest z góry obciążony premiami i dodatkowymi płatnościami do 2024 roku. Jednak po tym premie wygasają, a aktualizacje Medicare mogą nie nadążać za wzrostem wydatków medycznych.1 Lekarze mogą ponownie naciskać na Kongres w celu podniesienia opłat. Nie ma pewności, że ustawodawcy odniosą większy sukces w stawianiu czoła takim zarzutom, niż w przypadku SGR. Innymi słowy, jeśli nowy system płatności Medicare działa zbyt dobrze, by ograniczać wydatki, może zawieść politycznie.
Ponadto elastyczność pojęć, takich jak alternatywny model płatności i projekty demonstracyjne w zakresie płatności, daje lekarzom grupom interesu możliwość rozciągnięcia kryteriów uzyskania wyższych płatności. Innym polem bitwy będzie wdrożenie wyników w zakresie skuteczności dla lekarzy: MACRA pozwala specjalistom medycznym wybierać, które środki jakości będą oceniane, i będzie presja, aby CMS oferował więcej ustępstw. Może również pojawić się dodatkowa presja, aby opóźnić wprowadzenie tego nowego systemu.
Żadna formuła techniczna nie jest odporna na politykę opieki zdrowotnej. SGR już nie ma, ale nie ma stałego rozwiązania dla lekarza.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z University of North Carolina, Chapel Hill (JO); i Columbia University, New York (MJL).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Spitalnic P. Oszacowane skutki dostępu do Medicare i ustawy o ponownej autoryzacji CHIP z 2015 r. (HR2). Baltimore: Centres for Medicare and Medicaid Services, Office of Actuary, 9 kwietnia 2015 r.

2. Vladeck B. Okrągły stół o wynagrodzeniach lekarza Medicare: zrozumienie przeszłości, abyśmy mogli przewidzieć przyszłość – oświadczenie przed Komisją Finansów, Senat USA, 10 maja 2012 r.

3. Ikegami N. Opłata za usługi – zła praktyka, którą należy wyeliminować. Int J Health Policy Manag 2015, 4: 57-59
Crossref
4. Berenson RA. SGR: dane, miary i modele; budowa przyszłego systemu płatności dla lekarzy Medicare – zeznanie przed Komisją ds. energii i handlu, amerykańska Izba Reprezentantów, 14 lutego 2013 r.

5. Laugesen MJ. Piosenka syreny: lekarze, kongresy i opłaty Medicare. J Health Policy Policy Law Law, 34: 157-179
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (16)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (4)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Jonathanem Oberlanderem na temat nowego systemu płatności dla lekarzy Medicare. (8:15) Pobierz
[hasła pokrewne: freddie grey, choroba werdniga hoffmana, choroba schoenleina henocha ]

Zobacz też: # chirurgia plastyczna piersi, # salon kosmetyczny kielce, # strzyżenie psów grudziądz,