Korekcja wzroku
Zdrowy wzrok i okulistyka

Laserowa korekcja wzroku – dla kogo?

Posted in Uncategorized  by admin
March 9th, 2017

1-laserowa-korekcja-wzroku[1]Noszenie okularów, bądź nawet soczewek kontaktowych, jest w wielu grupach zawodowych i dyscyplinach sportowych dużą przeszkodą. Do tych tradycyjnych metod korekcji niektóre osoby szybko się przyzwyczajają, inne z kolei skarżą się na podrażnienia oczu, nadmierne ich łzawienie i inne podobne objawy. Nowoczesną alternatywą jest laserowa korekcja wzroku. Dzięki niej krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm zostaną szybko odsunięte w niepamięć. Pozwoli to w pełni realizować swoje pasje, jak np. sporty zespołowe, a dla wielu osób będzie sposobem na uniknięcie utraty uprawnień do pełnienia swojego zawodu. Każdy człowiek poczuje dzięki takiemu zabiegowi dużo większy komfort i wolność, nie będąc uzależnionym od okularów czy soczewek. Uniknie on również konieczności ich czyszczenia oraz możliwych podrażnień oczu. Istnieje kilka podstawowych metod laserowej korekcji wzroku, które specjalista dobiera do danego pacjenta, biorąc pod uwagę głównie grubość rogówki oka. Szeroki wachlarz możliwości pozwala pomóc każdemu, niezależnie od jego wieku.

Comments are closed.