Dbanie o nasze wojska transseksualistów – znikome koszty opieki związanej z przejściem cd

To powiedziawszy, plany ubezpieczeń cywilnych w coraz większym stopniu obejmują opiekę związaną z przejściem, co zmniejsza motywację do dołączenia do sił zbrojnych w celu uzyskania opieki. A niskie wskaźniki wykorzystania zgłaszane przez firmy cywilne oferujące taką opiekę mogą sugerować, że niewiele osób transpłciowych uzyskuje w tym celu zatrudnienie cywilne. Jeśli tak, to trudno byłoby sobie wyobrazić, że duża liczba starałaby się przyłączyć do wojska, aby uzyskać taką opiekę, biorąc pod uwagę wieloletnie zobowiązania z tytułu usług, które ponoszą. Niektórzy obserwatorzy mogą sprzeciwić się koncepcji, że wojsko powinno płacić za opiekę związaną z przejściem, ale lekarze zgadzają się, że taka opieka jest medycznie konieczna. I chociaż koszty mogą być wysokie w przeliczeniu na osobę leczoną, są one niskie jako procent całkowitych wydatków na zdrowie, podobnie jak koszt wielu innych rodzajów leczenia, które zapewnia wojsko. Nawet jeśli rzeczywiste koszty przekraczają te szacunki w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla osób wymagających opieki, całkowity koszt opieki związanej z przejściem zawsze będzie miał znikomy wpływ na budżet służby zdrowia, ze względu na małą liczbę osób i oszczędności kosztów, które zapewnienie takiej opieki przyniesie. Koszt finansowy opieki związanej z przejściem, w skrócie, jest zbyt niski, aby mógł mieć znaczenie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 12 sierpnia 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Uniwersytetu Kalifornijskiego, Hastings College of the Law, San Francisco.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Gates G, Herman J. Transgender służby wojskowej w Stanach Zjednoczonych. Los Angeles: Williams Institute, 2014.

2. Herman J. Koszty i korzyści związane z zapewnieniem opieki zdrowotnej związanej z przejściem w planach świadczeń zdrowotnych pracowników: wyniki ankiety przeprowadzonej wśród pracodawców. Los Angeles: Williams Institute, 2013.

3. 9News (NineMSN). Australijczycy otrzymali 648 000 USD za zmianę płci i operacje wzmocnienia piersi. 9 czerwca 2015 r. (Http://www.9news.com.au/national/2015/06/09/05/44/taxpayers-funding-adf-breast-enhancements-and-gender-reassignment).

4. Ocena wpływu ekonomicznego: dyskryminacja ze względu na płeć w ubezpieczeniach zdrowotnych. Los Angeles: Departament Ubezpieczeń stanu Kalifornia, 2012.

5. Brown GR. Transseksualiści w wojsku: uciekają w stan upośledzenia. Arch Sex Behav 1988; 17: 527-537
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (4)