Absolwent studiów medycznych w erze Freddie Grey ad

Większe wysiłki koncentrujące się na interwencjach medycznych mogą jednak mieć wartość marginalną, chyba że uwzględni się również trudny do przezwyciężenia poczucie beznadziejności dotykające mieszkańców ubogich obszarów. Ponieważ warunki prowadzące do różnic w stanie zdrowia nie są unikalne dla Baltimore, uważamy, że programy pobytowe w Stanach Zjednoczonych mają obowiązek podnoszenia świadomości społeczno-ekonomicznych uwarunkowań zdrowia oraz szkolenia młodych lekarzy w rozpoznawaniu i zmianie okoliczności odpowiedzialnych za złe wyniki zdrowotne. . Programy rezydencjonalne są dobrze przygotowane, aby zaradzić tym nierównościom, ponieważ mieszkańcy częściej niż inni lekarze dbają o członków społeczności ze środowisk defaworyzowanych. Z tych powodów Rada ds. Akredytacji ds. Absolwentów Medycznych niedawno ustanowiła wymóg, aby wszystkie programy rezydencji uwzględniały różnice w stanie zdrowia poprzez działania mające na celu poprawę jakości.
Reakcja naszych mieszkańców w 2011 roku miała pomóc w opracowaniu programu o nazwie Medycyna dla lepszego dobra (MGG), którego celem jest zapewnienie mieszkańcom narzędzi niezbędnych do poprawy zdrowia populacji i zmniejszenia lokalnych i globalnych różnic w zdrowiu. Program MGG składa się z 12 jednogodzinnych warsztatów rozproszonych w roku akademickim, w których mieszkańcy i eksperci wymieniają się spostrzeżeniami i pomysłami (zob. Tematy warsztatowe w programie nauczania Medycyna dla Większego Dobra (MGG)). Począwszy od 2013 roku, MGG wymagało od każdego mieszkańca zaprojektowania i wykonania strukturalnego, mentorskiego projektu. Od kiedy wdrożyliśmy ten program nauczania, mieszkańcy pracowali nad wieloma różnymi ważnymi projektami w czasie ich wyboru, a wielu z entuzjazmem zgłosiło swój osobisty czas, aby kontynuować swoje projekty. Mieszkańcy nawiązali partnerstwa z lokalnymi grupami religijnymi i społecznymi, zorganizowali targi zdrowia, uczestniczyli w sesjach pytaj lekarza , internowali krajowe korporacje medialne, uczestniczyli w globalnych inicjatywach zdrowotnych i badali różnice w zdrowiu. W rezultacie wielu naszych mieszkańców jest obecnie silnymi zwolennikami zdrowia społeczności, współpracując z lokalnymi i krajowymi organizacjami, urzędnikami państwowymi i federalnymi oraz miejskim departamentem zdrowia w celu poprawy zdrowia.
Zdajemy sobie sprawę, że wspólnotowe inicjatywy zdrowotne dotyczące sprawiedliwości społecznej wymagają czasu i wysiłku. Zdajemy sobie również sprawę, że wiele jest już wymaganych podczas szkolenia na pobyt stały. Nasi mieszkańcy jednak chętnie poparli ten projekt i wierzą, że ich praca zwiększyła ich wiedzę medyczną, a także umiejętności zawodowe i komunikacyjne. W rzeczywistości 45 z naszych 52 mieszkańców uczestniczyło w sumie w 54 projektach podczas pierwszego roku MGG, mimo że każdy mieszkaniec jest zobowiązany do ukończenia tylko jednego projektu w ciągu 3 lat.
Mieszkańcy są słusznie dumni ze swoich osiągnięć – ale zdają sobie sprawę, że należy zrobić o wiele więcej. Do tej pory doświadczenie MGG było ograniczone do naszych mieszkańców wewnętrznych chorób, ale treść i struktura można uogólnić na wiele specjalności i miejsc. MGG może również służyć jako ramy dla kilku dodatkowych tematów, które naszym zdaniem powinny być adresowane w naszym programie rezydencji i ogólnopolskim (patrz: Tematy warsztatowe w programie nauczania Medycyna dla Większego Dobra (MGG)).
Po pierwsze mieszkańcy mogą uczyć się epidemiologii, a zwłaszcza epidemiologii geograficznej
[patrz też: boraks apteka, getinautopartner, leczenie z nałogu krzyżówka ]

Zobacz też: # etykiety logistyczne GS1, # fotele kosmetyczne producent, # Studio Nagrań - Nagrania lektorskie,